Problémy s Google Classroom

neděle 5. dubna 2020 ·

„Právě řeším takový zvláštní problém v Google Classroom, třeba máte někdo podobnou zkušenost a případně mi poradíte. Zjistil jsem, že i když jsem dal v úkolu u vloženého dokumentu Vytvořit kopii pro každého studenta, tak už se mi ve dvou různých úkolech ve dvou různých učebnách stalo, že se některým jednotlivcům vůbec daný dokument nevytvořil. Když se podívám na úkol a rozkliknu si zadané, tak u všech studentů vidím dokument pokaždé pojmenovaný jejich jménem, ale u toho jednoho není nic,“ píše učitel Marek Simandl na Facebooku v diskusní skupině Ta učí tak a ten zase takhle.Z následující diskuse vyplynulo, že obdobný problém mají i další učitelé a to nikoli pouze v Česku. 


Diskusi naleznete zde

2 komentářů:

Unknown řekl(a)...
5. dubna 2020 v 15:46  

No a pokusil jste se počítač třeba restartovat? To pomáhá :)

Michal Komárek řekl(a)...
5. dubna 2020 v 19:18  

No, a pokusil jste se nahlédnout do té diskuse? Dřív, než budete z diskutujících dělat hlupáky?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.