Petra Cemerková Golová: Jednoduchá tvorba pracovních listů třeba pro vzdělávání na dálku

úterý 14. dubna 2020 ·

V tomto manuálu je krok za krokem popsána tvorba testu / pracovního listu v prostředí Google formuláře. Tyto materiály fungují jako klasické TESTY – tedy: otázka a na ní volba x možných odpovědí, v nichž respondent (v našem případ žák) zatrhne správnou. Chceme-li, ihned vidí svou úspěšnost. Nechceme-li, nastavíme test tak, že mu zpětnou vazbu poskytneme pomocí e-mailu.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.