Seminář pro české a slovenské středoškolské pedagogy

čtvrtek 5. března 2020 ·

Pozvánka je určena českým a slovenským pedagogům dějepisu a základů společenských věd. Seminář je zaměřený na aktuální témata a trendy ve výuce na středních školách. Součástí semináře jsou přednášky a workshopy zaměřené na: mediální gramotnost, strukturovaný dialog jako prostředek občanského vzdělávání a výuku moderních dějin (práci s místy paměti).Představen bude i nový program Evropské unie, jehož prostřednictvím mohou školy financovat své projekty. 

Účast na semináři je zdarma, účastníci mají hrazené ubytování a stravu během semináře.

Seminář se koná 27.- 28.3. v Brně. 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.