Koronavirus Covid-19 a mezinárodní programy – aktuální doporučení, 4. 3. 2020

čtvrtek 5. března 2020 ·

V souvislosti s vývojem situace ohledně šíření koronaviru Covid-19 Dům zahraniční spolupráce v roli národní agentury pro programy Erasmus+ a Evropský Sbor solidarity upozorňuje na zvýšenou opatrnost při plánování a realizaci mobilit v rizikových oblastech.
Všem příjemcům grantů zdůrazňujeme nutnost pečlivě sledovat průběžně aktualizované informace na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva zahraničních věcí včetně zastupitelských úřadů a Ministerstva zdravotnictví včetně hygienických stanic a řídit se pokyny zde uvedenými.

Pozornost věnujte zejména definování rizikových oblastí. K dnešnímu dni můžeme potvrdit, že Ministerstvo zahraničních věcí potvrdilo jako rizikové oblasti: Čínu, oblasti Vietnamu, Jižní Koreje a Íránu, regiony Lombardie, Benátsko, Emilia Romagna a Piemont v severní Itálii.


Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.