On-line seminář 4.3: Skupinová práce a kooperativní učení II.

pondělí 2. března 2020 ·

Setkání volně navazuje na webinář Skupinová práce a kooperativní učení, který proběhl dne 5. 2. 2020. Bude se zabývat potřebami žáků a tím, jak může učitel dané potřeby se žáky naplňovat. Dále se lektor podívá na to, kdy si žák může volit, na čem a jak chce pracovat. Také rozebere, jak je možné žáky dělit do skupin a jaká pro a proti to s sebou přináší. Nakonec se podívá na příklad uspořádání učebny, ve kterém lze kombinovat skupinovou práci i frontální učení.Setkání je určeno učitelům a učitelkám základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Setkání se uskuteční ve středu 4. března od 20:00 na Metodickém portálu RVP.cz 


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.