Mediální kurz ČTK pro učitele ZŠ a SŠ

neděle 5. ledna 2020 ·

Pro posílení mediálního vzdělávání a na pomoc kantorům, kterým není lhostejná mediální gramotnost současných žáků a studentů, připravila Akademie ČTK mediální kurz pro pedagogické pracovníky ZŠ a SŠ.Na jednodenním semináři s názvem „Jak vzniká zpráva“ se dozvíte vše o fungování veřejnoprávní tiskové agentury, poznáte, jak se v ČTK zprávy tvoří, jak se informace získávají, vyhodnocují, ověřují a zpracovávají. Podíváte se do newsroomu, centra veškerého zpravodajského dění, a vysvětlíme vám, jak funguje MRS, multimediální redakční systém ČTK.

Průvodci vám budou šéfredaktorka zpravodajství, ředitel Akademie ČTK a mluvčí ČTK, všichni zkušení lektoři a bývalí agenturní zpravodajové doma i v zahraničí.

Mediální kurz organizuje Akademie ČTK a koná se v sídle ČTK - Opletalova 5, Praha 1. Nejbližší termín je 15. ledna 2020 od 9:00 do 15:00. Kurz stojí 1500 Kč bez DPH (v ceně je zahrnut i oběd).


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.