Ekovýchova se má odehrávat mimo třídy. Za sedm a čtvrt milionu

středa 22. ledna 2020 ·

Lepší příležitost k tomu, aby vzali své svěřence na vzduch, by měli dostat vyučující z celkem 14 středních škol po celém území středních Čech. Počítají s tím projekty zaměřené na úpravu prostor pro venkovní výuku, jež by měly být využívány zvláště pro ekologickou výchovu. Uskutečnit záměry škol, jejichž náklady dohromady dosahují 7,3 milionu korun, mají pomoci peníze od kraje. Informuje Deník.Celý text naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.