On-line seminář 10.12.: Gender a svobodná volba povolání

pondělí 9. prosince 2019 ·

Jak lze pracovat na různých úrovních předškolního vzdělávání s tématem nestereotypní volby povolání, vysvětlí Lucie Čechovská a Kristýna Pešáková. Během setkání komplexním způsobem představí, jak lze pracovat na různých úrovních předškolního vzdělávání s tématem nestereotypní volby povolání. Zaměří se na možné aktivity a praktické kroky jak na úrovni managementu mateřské školy, tak v přístupu učitelek a učitelů v předškolním vzdělávání. Nabídnou konkrétní aktivity a materiály pro děti a představí dobrou praxi z vídeňské mateřské školy v práci s rodiči.Setkání je určeno učitelům a učitelkám v mateřských školách a dalších zařízeních pro předškolní děti každému, kdo se zajímá o genderově citlivou výchovu a vzdělávání.

Setkání se uskuteční v úterý 10. 12. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.