Kulatý stůl SKAV a EDUin: Má u nás celoživotní vzdělávání na růžích ustláno?

úterý 10. prosince 2019 ·

EDUin zve na Kulatý stůl SKAV a EDUin, který se bude konat 12. prosince od 14.00 do 16.00 v Pražském kreativním centru na Staroměstském náměstí. Debatovat se bude o tom, zda je u nás funkční a navzájem prostupný systém celoživotního vzdělávání. Jaké místo má celoživotní vzdělávání ve Strategii 2030+? Víme si rady s Národní soustavou kvalifikací? V jakém stavu je nyní v ČR kariérové poradenství a co se chystá do budoucna a jaké oblasti mimo profesní vzdělávání je potřeba u dospělých řešit?Pozvání do diskuse přijali: 

Klára Bezděková, MŠMT
Ondřej Horák, Centrum občanského vzdělávání
Eva Kavková, EKS, Expertní komora kariérového poradenství
Tomáš Langer, EPALE
Lukáš Němec, ČMKOS
Miloš Rathouský, Svaz průmyslu a dopravy ČR


Zdroj: EDUin

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.