On-line seminář 11.12.: Škola bez poražených

úterý 10. prosince 2019 ·

Respektující komunikace je pro mě základním stavebním kamenem jakýchkoliv aktivit ve škole a nejen v ní, říká učitelka 1. stupně ZŠ a lektorka kurzu Škola bez poražených Mgr. Kateřina Vrtišková.Cíle setkání: 

Ochutnávka kurzu Školy bez poražených – představení komunikačních dovedností (2. část), díky kterým budou učitelé umět:

Věnovat se více učení a výuce než řešení problémů s kázní a kontrolou
Vyrovnávat se s emocemi žáků a řešit náročné situace nebo konflikty
Vést uspokojivě schůzky a jednání s rodiči
Mluvit tak, aby jim druzí naslouchali a naslouchat tak, aby druhým porozuměli
Udržet si dobrý pocit a naplnění z práce učitele („ jak nevyhořet“)
Rozpoznat, které dovednosti využít v rozdílných situacích

Setkání je určeno učitelům všech stupňů škol.

Setkání se uskuteční ve středu 11. 12. 2019 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.