Listopadový Kulatý stůl SKAV a EDUin se bude věnovat Hlavním směrům Strategie 2030+

pondělí 25. listopadu 2019 ·

Listopadový Kulatý stůl SKAV a EDUin bude věnován tématu: V čem jsou pro nás přínosné Hlavní směry Strategie vzdělávací politiky 2030+? Debata se uskuteční 28. 11. (14-16 hod.) v rámci veletrhu Schola Pragensis v Kongresovém centru Praha.Potvrzení účastníci panelové diskuze: J. Beran (MŠMT), V. Doležilová (Rodiče za inkluzi), J. Jirásko (Asociace ředitelů ZŠ), F. Kuchař (MHP), J. Kulich (Výbor pro vzdělávání Rady vlády pro udržitelný rozvoj, Pavučina), K. Laurenčíková (ČOSIV, MZdr), J. Nantl (CEITEC MU).

Moderuje: S. Pýchová (SKAV)


Zdroj: SKAV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.