Výuková aktivita: Ekonomická transformace

pátek 11. října 2019 ·

Jaké jsou možnosti přechodu z centrálně řízené ekonomiky na tržní ekonomiku a jakou cestu zvolit? Studenti jsou v rámci diskuze vedeni k tomu, aby tyto otázky dokázali zodpovědět. Při hledání odpovědi využijí své vlastní nápady a zkušenosti Československa s privatizací podniků po roce 1989.


Další informace naleznete zde

2 komentářů:

Nowak řekl(a)...
12. října 2019 v 13:11  

K čemu je odkaz dobrý? Dostal jsem se na stránku pro občankáře, kde je nutná registrace. Ta mi nestákla zato. Učitelé ZSV zřejmě tsránku znají, pro ostatní je zavřená - tak co.

Privatizaci jsem zažil jako dospělý, Přeto nejsme schopný tvrdit, že bych věděl, jak se má dělat. Sˇoučasní SŠ studenti jsou zřejmě chytřejší - při vhodném vedení na to přijdou za 45 minut. (Platí snad, že kdyby Klaus a spol. našli řešení za 45 min., tak by bylo bývalo lepší?)

Petr Portwyn řekl(a)...
12. října 2019 v 15:16  
Tento komentář byl odstraněn autorem.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.