Workshopy k výuce demokracie

pátek 20. září 2019 ·

„Občankáři“ zvou na dva nové workshopy pro učitele Podpora demokratických hodnot a Rozvoj všeobecného přehledu a občanských kompetencí pořádané v rámci projektu Občanský průkaz letos na podzim v Brně.

Dvoudenní workshop Podpora demokratických hodnot se bude konat 10.–11. října 2019 v Brně

Dvoudenní workshop Rozvoj všeobecného přehledu a občanských kompetencí se bude konat 21.–22. listopadu 2019 v Brně


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.