Festival příležitostí Profesia days

pátek 20. září 2019 ·

Festival příležitostí Profesia days se koná už podeváté. Festival je určený pro studenty, absolventy, nezaměstnané i zaměstnané a nabídne kromě unikátní možnosti bez stresu komunikovat se zástupci zúčastněných firem také pestrý doprovodný program –  kariérní poradenství, vzdělávací přednášky, workshopy, testování dovedností i zábavu.


Z programu:

• prezentace vystavovatelů – více než 100 zaměstnavatelů
• přednášky inspirativních osobností z oblasti byznysu, sportu, zdraví a dalších
• poradenská zóna – bezplatné konzultace o možnostech kariérního uplatnění, v oblasti pracovního práva, poradna pro lidi znevýhodněné na trhu práce
• konzultace životopisů a focení na CV
• možnosti otestovat své IT či jazykové znalosti
• osobnostní testování
• workshopy z oblastí jako je marketing, IT/startupy, work-life balance, soft-skills


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.