Jaroslav Mašek: iPrázdniny s učiteli aneb prázdninová akce Virtuálního Digicentra

úterý 18. června 2019 ·

iPrázdniny s učiteli je první akcí Virtuálního Digicentra Elixíru a jde nám v ní o jediné. Představit učitele trochu jinak, než jak se prezentují během školního roku, jak je znají jejich žáci a ostatní kolegové a kolegyně ve škole. A dát jim příležitost ukázat, že technologie opravdu používat umí, přestože si to o nich možná někteří nemyslí, a to nejen ve své výuce, ale i když mají právě volno, o prázdninách.Nejde nám o to vzájemně se srovnávat, kdo použije zajímavější a atraktivnější aplikaci či platformu nebo kdo vymyslí úžasnější zpracování. Nechceme soutěžit, hnát se za exkluzivitou. Ani nechceme učitele o prázdninách zahltit další prací a technologiemi. Proboha, jen to ne! Měla by to být především zábava. Chceme se jen společně bavit, a když to vyjde, třeba se i trochu vzájemně inspirovat.

Každý týden (od 24. 6. do 1. 9.) vám formou článku na Spomocníkovi (vyjde vždy v pondělí) představíme jednu jednoduchou aktivitu, do které se pak následně budete moci zapojit, a to až do skončení celé akce. V uvedeném článku danou aktivitu nejen vysvětlíme s ukázkou možného výstupu, ale představíme i tipy a nápady, jak k úkolu přistoupit, abychom vám pomohli v případě, že si nebudete vědět rady. Zadání se poté objeví na webu iPrázdniny s učiteli, kde najdete všechny informace, jak vámi vytvořený obsah publikovat.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.