Výzvy občanského vzdělávání

čtvrtek 11. dubna 2019 ·

„Občankáři“ zvou na seminář, na kterém vystoupí zástupci Jednoho světa do škol, Variant, Institutu Terezínské iniciativy, Paměti národa a USC Shoah Foundation. Dále „Občankáři“ představí elearningové kurzy a Letní školu.

Kde: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha
Kdy: úterý 7. května 2019

Prgram:

9:00 – 9:30 Registrace
9:30 – 11:00 Beseda s Věrou Kostlánovou o důležitosti občanského vzdělávání
11:00 – 11:30 Prezentace vzdělávacích aktivit - Post Bellum
11:30 – 12:00 Prezentace vzdělávacích aktivit – Institut Terezínské iniciativy
12:00 - 12:30 Prezentace vzdělávacích aktivit – Člověk v tísni
12:30 – 13:00 Občerstvení
13:00 – 14:00 diskuze všech hostů
14:00 - 14:30 Prezentace vzdělávacích aktivit – Univerzita Jižní Kalifornie Shoah Foundation
14:30 – 15:00 Prezentace vzdělávacích aktivit – Občankáři


Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.