Oldřich Botlík: Své znalosti musejí prokázat za všech okolností

pondělí 1. dubna 2019 ·

Katolické gymnázium sv. Moniky v Prešově ověřuje zajímavý motivační systém pro středoškoláky. Je založen na povinnosti žáků odpovědět na zásadní otázky z jednotlivých předmětů kdykoli a kdekoli. I mimo školní budovu. Učitelé možnost permanentního zkoušení vesměs přivítali, neboť očekávají výrazné zlepšení znalostí žáků. Ředitel je přesvědčen, že systém brzy převezmou další slovenské školy – dosažené výsledky jsou totiž opravdu překvapivé.

Podívejte se na krátký dokument, který o takzvanému „systému permanencie“ natočili sami gymnazisté:1 komentářů:

Simona CARCY řekl(a)...
2. dubna 2019 10:46  

Zdá se, že se tam neučí jen na testy, ale napořád. Česky se tomu říká pro život. Cesty mohou býti rozličné, však vůli mějme všichni rovnou.Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.