Jak bude vypadat školní rozvrh vašich dětí? Které předměty se přidají a které zruší? Ve Výzvě odpovídá ministr školství Plaga

čtvrtek 4. dubna 2019 ·

Jak se mají změnit školy v rychle se měnícím světě, přesyceném informacemi? Jaké předměty a znalosti by učitelé měli předat vašim dětem? A jak by za to měli být ohodnoceni? Ministr školství Robert Plaga z hnutí ANO otevírá debatu o tom, jak přepsat rámcové vzdělávací programy. Pořad vysílá Televize Seznam.


Robert Plaga (msmt.cz)
Někteří učitelé volají po výuce k občanství, finanční a mediální gramotnosti. Jiní chtějí v dějepisu více moderní historie a ubrat pravěk a starověk. Tělocvikáři požadují hodinu tělocviku týdně navíc, totéž matematikáři.

Kde na to vše vzít peníze a učitele? A jak sehnat finance v rozpočtu na plánové zvýšení platů? Ve Výzvě Václava Dolejšího o odpovídá šéf resortu Robert Plaga.
Celý text a video naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.