Workshop Odpovědný vztah k médiím

sobota 23. února 2019 ·

„Máte pocit, že Vaši studenti nejsou dostatečně imunní vůči fake news? Přemýšlíte o tom, jak naučit Vaše studenty kriticky hodnotit informace z médií? Hledáte inspiraci pro hodiny občanské nauky, ZSV či dějepisu? Máte chuť sdílet své zkušenosti s kolegy a přispět ke vzniku nových vzdělávacích programů?,“ píšou pořadatelé dvoudenního workshopu v rámci projektu Občanský průkaz 4.0 Odpovědný vztah k médiím.

Na co se můžete těšit?

 - na představení nejlepších vzdělávacích materiálů a programů, které k tématu vznikly v minulých letech (Petr Šimíček a Jiří Sovadina, dlouholetí editoři portálu moderni-dejiny.cz),
 - na trochu teorie a hodně praktických workshopů s lidmi, kteří vedou vzdělávací programy o médiích, dezinformacích a fake news z těchto institucí: Zvol si info, Demagog.cz a Manipulátoři.cz,
- na seznámení s nově vznikajícími materiály a programy odborníků z Fakulty sociálních studií Masarykovy Univerzity v Brně,
- na diskuse a sdílení dobré praxe.

Workshop je zdarma. Navíc nabízíme proplacení cestovného, stravného a náhrady mzdy.

Workshop se bude konat 7.-8. března v Brně.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.