Microsoft začal nabízet držitelům průkazů ISIC až 90procentní slevy na software

čtvrtek 22. září 2011 ·

Zakoupený software od Microsoftu budou moci studenti používat i po dokončení školy.Microsoft připravil ve spolupráci se společností GTS Alive akci, v rámci které mohou držitelé platných studentských průkazů ISIC získat slevu na software ve výši až 90 procent. Mohou si tak výhodně pořídit například nejnovější verzi kancelářského balíku Microsoft Office 2010, upgrade operačního systému Windows 7 nebo software pro řízení projektů, tvorbu diagramů či webovou grafiku. Slevová akce vychází z celosvětově uzavřeného partnerství mezi společností Microsoft a ISIC Association, kterou GTS Alive v Česku zastupuje, a potrvá do 31. prosince 2011.  

„Cílem této slevové akce je umožnit všem studentům bez ohledu na jejich finanční situaci naučit se pracovat s programy, které jsou dnes v pracovní sféře považovány za standard. Získané dovednosti se jim tak budou hodit pro dobré budoucí pracovní uplatnění,“ uvedl Petr Bobek, produktový manažer divize Microsoft Office.

„Jsme velice rádi, že máme možnost nabídnout studentům produkty společnosti Microsoft za takto jedinečných cenových podmínek. Díky ISIC si nyní může software Office, Windows a další v nejvyšších verzích pořídit prakticky každý student, protože jeho cena přestává být bariérou,“ dodává Tomáš Vyskočil, ISIC National Manager.

Například nejvyšší verzi kancelářské sady Microsoft Office Professional Plus 2010 si mohou moci studenti v rámci akce koupit s více než 90procentní slevou za 67,01 EUR (cca 1600 Kč vč. DPH), verzi pro počítače Mac s obdobnou slevou za 76,56 EUR (cca 1900 Kč vč. DPH ) nebo upgrade operačního systému Windows 7 na verzi Professional s téměř 70procentní slevou za 87,31 EUR (2100 Kč vč. DPH). Obdobně výhodně mohou nakoupit také Microsoft Project 2010, Microsoft Visio 2010 a Microsoft Expression Studio 4.

Studenti mohou používat software, který si koupí v rámci slevové akce, i po dokončení školní docházky. Díky tomu, že software získají s takzvanou „přenositelnou licencí“, jej mohou rovněž legálně přenést na jiný, například nově zakoupený počítač. Na jedno identifikační číslo své karty ISIC si však mohou pořídit pouze jednu licenci od každého produktu a verze, software musí během studia i po něm používat pouze pro nevýdělečné účely a nesmí jej pronajímat nebo prodávat.

Microsoft s českým školstvím spolupracuje již několik let. Prostřednictvím iniciativy Microsoft Partneři ve vzdělávání již například poskytnul odborné vzdělávání více než 12 000 pedagogickým pracovníkům a uspořádal specializované vzdělávací kurzy v oboru IT pro více než 3500 nadaných studentů. Prostřednictvím programu DreamSpark umožňuje Microsoft každému vyučujícímu používat ve výuce zdarma 26 softwarových nástrojů pro vývoj v hodnotě 100 tisíc korun.

Více informací o slevové akci najdete na stránkách: http://www.isicpoint.cz/microsoft-software-1/.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.