Konference (Ne)sledujeme každé vaše kliknutí

středa 13. února 2019 ·

Každodenním pohybem na internetu o sobě zanecháváme velké množství informací. Kdo má k těmto informacím přístup? Jak vlastně náš digitální obsah vzniká? Co o nás internetové platformy vědí a jak toho využívají? Jaké výhody a rizika s sebou sběr dat o uživatelích přináší? Jakým způsobem se mohou různá data efektivně využívat a zacházet s nimi k našemu užitku? Jaké jsou možnosti kontroly podoby naší digitální stopy?

Nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi s hosty panelové debaty a na praktických seminářích.

Jako bonus budou mít účastníci konference možnost navštívit aktuální výstavu v prostorách DOXu - projekt #DATAMAZE – Datové bludiště.

Termín: 26.února 2019 (9.00 - 16.00)

Místo konání: Centrum současného umění DOX, Poupětova 1, Praha 7


Další informace a program konference naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.