Masarykova univerzita slaví 100 let, rektor Bek varoval před útoky na svobodu univerzit

středa 30. ledna 2019 ·

Vysoké školy v některých zemích světa i Evropy přišly o část svých svobod, podobné pokusy nelze vyloučit ani v Česku. V projevu při slavnostním shromáždění ke 100. výročí Masarykovy univerzity (MUNI) to řekl její rektor Mikuláš Bek a vyjádřil naději, že škola je díky soutěživosti a svobodomyslnosti univerzitního ducha připravená bránit se podobným tendencím. Informuje ČTK.

Celý text naleznete zde

4 komentářů:

laimes řekl(a)...
30. ledna 2019 v 1:55  

za ten projev si zaslouží vyhazov

Michal Komárek řekl(a)...
30. ledna 2019 v 7:16  

Nějaké zdůvodnění?

laimes řekl(a)...
30. ledna 2019 v 10:36  

zneuctění hlavy státy

PP řekl(a)...
30. ledna 2019 v 14:52  

To je těžko. Když nekopete do prezidenta, do ČT se nedostanete.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.