On-line seminář 22.11.: Výuka v projektech na 1. stupni ZŠ

úterý 20. listopadu 2018 ·

Lektorka a spoluzakladatelka konceptu Škola Můj Projekt Andrea Vedralová se s účastníky setkání podělí o inspiraci a tipy ze zákulisí tohoto inovativního českého vzdělávacího počinu. Koncept nabízí dětem smysluplné vzdělávání, pedagogům profesní i osobní rozvoj a vedení škol komplexní podporu na cestě ke kvalitě. Integruje vyučovací předměty do tematických celků a nabízí výuku v projektech podle originální metodiky projektového řízení.


Anotace setkání:

Setkání zodpoví otázky:

Jak vést žáky při plánování a realizaci projektu? Jaké výhody výuka v projektech nabízí? Jak využít projekty pro dosažení znalostních a dovednostních výstupů? Jak projekty rozvíjejí klíčové kompetence žáků? Jaká jsou při výuce v projektech rizika a jak jim v praxi předejít?

Cíle setkání:

• Představit pedagogům způsob výuky v projektech realizovaný na školách s koncepcí Škola Můj Projekt.
• Seznámit je s principy a základy metodiky výuky v projektech i možnostmi jejich využití ve školní praxi.

Setkání je určeno učitelům 1. stupně ZŠ a vedoucím pracovníkům, které zajímají trendy rozvoje školy.

Setkání se uskuteční ve čtvrtek 22. 11. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.