E-learningový kurz Občanka v souvislostech a Mytologie sounáležitosti

sobota 20. října 2018 ·

„Občankáři“ nabízejí tři možné termíny k přihlášení se na úvodní prezenční seminář e-learningu občankářů. Program kurzu:

9:00 - prezence
9:30 - úvodní slovo
9:45 - Martin Šmok - Konstrukce nepřítele
10:45 - přestávka na občerstvení
11:00 - Josef Mlejnek jr. - Důležitost občanského vzdělávání
12:00 - přestávka na občerstvení
13:00 - Tomáš Hirt - Vizuální prezentace marginalizovaných skupin v médiích
14:00 - manuály a pokyny k jednotlivým kurzům a tvorbě metodik
15:00 - evaluace a administrativní formuláře


Další informace a možnost přihlásit se naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.