CEEPUS: Výzva k předkládání žádostí o poskytnutí dotace – studium v zahraničí

pátek 24. srpna 2018 ·

Cílem tohoto programu je podpořit studium zahraničních studentů na českých veřejných a soukromých vysokých školách, které jsou obecně prospěšnou společností, a studium studentů a pobyty akademických pracovníků těchto vysokých škol v zahraničí.


Ministerstvo dne 22. 8. 2018 vyhlásilo Výzvu k předkládání žádostí o poskytnutí dotace „Stipendia Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vložená do Central European Exchange Programme for University Studies (CEEPUS III)“.

Lhůta pro podání žádosti o dotaci je 30 dnů ode dne zveřejnění Výzvy na webových stránkách ministerstva.



Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle data



Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018




Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.



WebArchiv - archiv českého webu



Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.