Kulturně-vzdělávací program Vlak Lustig 2018

pátek 22. června 2018 ·

Ve dnech 22. – 26. června se v prostorách Centra studií genocid Terezín uskuteční sedmý ročník kulturně-vzdělávacího programu „Vlak Lustig 2018“. Pro studenty středních a základních škol i širokou veřejnost bude každý den připraven program sestávající z výstav, koncertů, divadelních představení a filmových projekcí.


Ani letos veřejnost nepřijde o divadelní představení v unikátním prostoru vagonu Vlaku Lustig, který je od roku 2017 umístěn na nádvoří Dělostřeleckých kasáren v hlavní terezínské pevnosti.


Podrobný program a možnost rezervace míst naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.