Cedefop vyhlašuje fotosoutěž pro odborné školy

čtvrtek 10. května 2018 ·

Soutěž #CedefopPhotoAward nese podtitul Odborné vzdělávání: řekni svůj příběh. Hlásit se do ní mohou až do 15. července skupiny žáků ze všech členských zemí EU. Dva vítězné týmy a jejich učitelé získají výlet do Vídně a účast na listopadové gala večeři s projekcí úspěšných snímků.


Do soutěže se mohou přihlašovat výhradně jen skupiny žáků (ne jednotlivci) ze všech členských zemí EU, Norska a Islandu a mohou sdílet svou zkušenost a podělit se tak o svůj příběh, kde hlavní roli hraje odborné vzdělávání a příprava. Může se jednat například o projekt, který žáci vytvořili, zkušenost, kterou učinili při zahraniční mobilitě v průběhu svého studia, nebo sdílení zkušenosti, jak odborné vzdělávání ovlivňuje jejich život.

Úkolem týmů, které by měly mít nejvýše čtyři členy, je vytvořit originální foto příběh složený ze 3-5 fotografií a krátkého doprovodného příběhu v rozsahu maximálně 100 slov.

Soutěž končí 15. července 2018 ve 23:59 SEČ (termín pro předložení foto příběhu). Tři vítězné příběhy budou vystaveny na mezinárodním filmovém festivalu v Soluni (od 1. do 11. listopadu 2018) a v průběhu Týdne odborných dovedností.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.