Důležité informace o využívání ECVET v České republice

sobota 21. dubna 2018 ·

Dům zahraniční spolupráce zpracoval Střednědobé hodnocení využívání ECVET (Evropský systém pro přenos kreditů v odborném vzdělávání) v rámci programu Erasmus+ . V první polovině období 2014 – 2020 implementace ECVET v projektech mobility v České republice významně pokročila. Z původního využívání ECVET v několika pilotních projektech se postupně rozšířila do téměř všech projektů mezinárodní mobility a pronikla i do mobility žáků odborných škol na národní úrovni.

Z nástroje využívaného jen výjimečně se stal běžně využívaný nástroj. Pomocí využívání ECVET se zvýšila kvalita projektů mobility.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.