On-line seminář 28.2.: Inspiromat pro mateřské školy

úterý 27. února 2018 ·

Lektor a autor mnoha metodických článků Mgr. Michael Novotný připravil webinář s aktivitami pro práci s dětmi v MŠ – výtvarnými, pracovními, environmentálními, pohybovými, dramatickými nebo matematickými. Setkání se uskuteční ve středu 28. 2. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.


Setkání bude zaměřeno na prezentaci nejrůznějších činností (výtvarných, pracovních, environmentálních, pohybových, dramatických a matematických), které jsou prakticky vyzkoušeny a lze je aplikovat ve vzdělávací nabídce mateřské školy. Prezentované metody a techniky jsou nabízeny jako inspirace pro práci s předškolními dětmi.

Cílem prezentace bude nabídnout účastníkům webináře nové či inovativní náměty pro jejich práci v mateřské škole.

Setkání je určeno učitelkám mateřských škol a elementaristkám. Inspiraci jistě přineseme i rodičům předškoláků.

Setkání se uskuteční ve středu 28. 2. 2018 od 20:00 na Metodickém portálu RVP.CZ.

Další informace naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.