Konference DigiMAP: Jak a čím lze obohatit výuku

pátek 22. prosince 2017 ·

Konference, která se uskuteční 18. ledna 2018, je určena zejména učitelům, ředitelům a zřizovatelům základních škol. Konferenci zaštiťuje Národní ústav pro vzdělávání a Česká národní koalice pro digitální pracovní místa.

Na konferenci vystoupí například:

• Ondřej Neumajer, odborného garanta konference,
• Sten Schwede, velvyslance Estonské republiky v ČR,
• Daniel Tocháček, který představí využívání cloudových učeben,
• DanaTužilová, jež se bude věnovat tématu e-twinning.

Další informace a možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.