Soutěž v psaní na klávesnici pro zrakově postižené

pátek 13. října 2017 ·

Gymnázium pro zrakově postižené a střední odborná škola pro zrakově postižené (Praha 5, Radlická 115) v letošním roce pořádá ve spolupráci se Státním těsnopisným ústavem 11. ročník soutěže v psaní na klávesnici pro zrakově postižené žáky základních a středních škol. Soutěž se uskuteční tradičně ve čtvrtek 2. listopadu 2017 v prostorách školy.

Další informace a možnost přihlášení naleznete zde

1 komentářů:

Jana Karvaiová řekl(a)...
14. října 2017 v 7:35  

No a chudaci inkludovani uz nebudou mit sanci

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.