Konference Pedagogická příprava učitelů praktického vyučování

úterý 10. října 2017 ·

Konference je zaměřena na otázky vzdělávání učitelů praktického vyučování, a to zejména z pohledu pojetí jejich vysokoškolské přípravy včetně profilu absolventa a vzdělávacích potřeb učitelů praktického vyučování - požadavky na výkon profese učitele praktického vyučování - vykonávané činnosti, kompetence atd.

V rámci konference se uskuteční i panelová diskuze k utváření pedagogických dovedností v pregraduální přípravě učitelů praktického vyučování.

Další informace a možnost registrace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.