Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby

sobota 6. května 2017 ·

Týden uměleckého vzdělávání a amatérské tvorby představuje neprofesionální umění a všechny formy uměleckého vzdělávání. Organizátoři, pořadatelé a aktéři nejrůznější kulturních a vzdělávacích akcí se mohou přihlásit a předvést své divadelní či taneční představení, koncert, výstavu, promítání, seminář, dílnu, pouliční performanci, workshop, den otevřených dveří apod. Cílem projektu je upozornit na bohatství a rozmanitost uměleckého vzdělávání a amatérské umělecké tvorby napříč regiony ČR.

17. května se v Praze koná zahajovací koncert.

V programu vystoupí:

• Dechový orchestr ZUŠ Lounských pod vedením dirigenta Svatopluka Šťastného;
• Folklorní soubor Lidová muzika z Chrástu pod vedením Vojtěcha Kouby.
Představíme výtvarný projekt Romany Šubrtové.
Program doprovodí videoprojekce z minulých ročníků Týdne.


Další informace naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.