Studentské akce na pedagogických fakultách: V Praze se střetnou Václav Klaus mladší se Silvií Pýchovou na téma inkluze

pondělí 8. května 2017 ·

Na třech pedagogických fakultách (v Praze, Olomouci a Plzni) se 9. května uskuteční večerní diskuze s uznávanými odborníky, workshopy a předávání zkušeností z učitelské praxe. Studentská iniciativa Otevřeno pořádá 9. května Noc vzdělávání.


Organizátoři lákají především na uznávané odborníky, kteří se setkají v debatách, praktické workshopy pro učitele, a také sdílení zkušeností mezi učiteli a studenty. Na pražské fakultě bude mít hlavní přednášku na téma Vzdělávání jako dialog Anna Hogenová. Proběhne tu také duel na téma inkluze mezi Václavem Klausem mladším a Silvií Pýchovou.

V doprovodném programu nebude chybět promítání inspirativních filmů ze školního prostředí. Zúčastnit se může kdokoli, kdo má o vzdělávání zájem – vstup je zdarma.

Akce začíná od 18. hodin, v Olomouci již od 17. hodiny.

„V naší společnosti je vzdělávání stále větší téma. Na to jsme se rozhodli reagovat a vytvořit autentický prostor pro potkávání nejen lidí z odborné veřejnosti, ale i idejí. Cítíme, že se pedagogické fakulty a téma vzdělávání stále více otevírá a my bychom rádi přispěli svou trochou k této nesmírně důležité diskuzi“ uvedl Tomáš Bederka, hlavní organizátor akce.


Další informace naleznete zde, zde a zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.