Kulatý stůl SKAV A EDUin: Je potřeba dnes měnit Rámcový vzdělávací program pro základní školy?

pondělí 22. května 2017 ·

Cílem kulatého stolu je hledat odpovědi na otázky: K čemu má kurikulum v systému sloužit? Jak se má změnit, aby to pomáhalo učení dětí? Co by mělo v RVP zůstat zachováno v současné podobě? A proč? Co se ve stávajícím kurikulu naopak neosvědčilo? Jak by měla probíhat jeho revize? A jak se to děje ve skutečnosti? Co bude změna kurikula obnášet pro školy? Co je potřeba, aby po revizi následovalo?

Pozvaní účastníci panelové diskuze:

· Iva Cichoňová, ředitelka, ZŠ Angel, Praha 12
· Olga Doležalová, učitelka, Společnost Montessori ČR, SKAV
· Daniela Růžičková, garantka ICT a Člověk a svět práce, Národní ústav pro vzdělávání
· Karel Tomek, metodik, Národní ústav pro vzdělávání
· Jan Tupý, spoluautor koncepce RVP ZV

Moderuje: Zdeněk Slejška, EDUin

Kulatý stů se koná 25. května 2017 od 10,00 do 12,00 hodin v ZŠ Vodičkova 22,
Praha 1

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.