Spojí se učitelé, aby čelili „komoře expertů“?

čtvrtek 16. února 2017 ·

V rámci diskuse k přípravě učitelské (pedagogické) profesní komory padl dnes provokativní, ale pro diskuse mezi učiteli vcelku typický názor: Jedním z důvodů, proč vytvořit komoru je střet s „komorou expertů“.

Kristina Zůbková: Jeden z důvodů, proč je dobré mít profesní komoru učitelů (jakkoli se bude jmenovat). Prostě proto , aby učitelé nebyli na všechno sami a nemuseli se ještě obhajovat před "komorou expertů na vzdělání". Spojuje nás to?

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.