Workshop „jak na fotoblog“ s nositelem ceny Magnesia Litera

pondělí 14. listopadu 2016 ·

Jak ovlivňujeme rozhovory s druhými volbou a kladením otázek? Jak navázat kontakt? Jak se ptát, abychom pronikli pod roušku povrchních odpovědí? Zájemci o účast v soutěži školních projektů Život napříč kulturami mají možnost účasti na workshopu s autorem úspěšného fotoblogu Humans of Prague – Lidé v Praze, Tomášem Princem, nositelem ceny „blog roku“ Magnesia Litera.

Na workshopu se dozvíte, jak Tomáš Princ tvoří svůj blog, a budete si to moci sami vyzkoušet. Fotoaparát – stačí v mobilu – sebou!

Kdy: 29. 11. 2016, 13:30-17:30

Kde: Langhans, Vodičkova 37, Praha 1

Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.