ČŠI: Na fakultách to začíná

sobota 2. března 2013 ·

Česká školní inspekce pořádá v rámci individuálního projektu národního Kompetence III (Realizace mezinárodních výzkumů v oblasti celoživotního učení a zveřejnění jejich výsledků) setkání se zástupci vysokých škol a fakult připravujících učitele. Cílem setkání s podtitulem „Na fakultách to začíná“ je prodiskutování klíčových témat z oblasti monitoringu a evaluace ve vzdělávání a získání zpětné vazby k doporučením OECD.


Setkání se uskuteční 25. března 2013 v Olomouci v budově krajského pracoviště ČŠI a 26. března 2013 v budově pedagogické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Tato setkání završí sérii 12 seminářů s odbornou veřejností, které ČŠI pořádala ve všech regionech České republiky v rámci dílčí aktivity projektu Posouzení systému evaluace a monitoringu vzdělávání v ČR.

Projekt Kompetence III je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
2. března 2013 v 3:09  

Na PdF to začíná a na pracovních úřadech končí.

Anonymní řekl(a)...
14. března 2013 v 16:18  

V jaké místnosti a v kolik hodin se to bude konat? Děkuji.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.