EDUjob na České škole

čtvrtek 3. listopadu 2016 ·

Na portálu Česká škola dáváme dneškem počínaje prostor novému projektu EDUjob – pracovnímu webu, který je zaměřený na vzdělávání a školství. Na stránce jsme rámečkem, v němž se zobrazuje nabídka pracovních pozic, nahradili EDUkalendář.

Podle zakladatelů portálu EDUjob spočívají jeho výhody v tom, že:

- je vyvinutý řediteli i učiteli a je tak šitý na míru školám i vyučujícím,

- zohledňuje zákon o pedagogických pracovnících,

- dává školám i učitelům možnost vyjádřit svá specifika.


Zřizovatelem portálu je společnost EDUin

10 komentářů:

Nowak řekl(a)...
3. listopadu 2016 v 15:43  

Nahlédl jsem na stránky EDUjobu - Je vyvinutý řediteli i učiteli nebo ve spolupráci s nimi? Jsou tam obě formulace.
Podíval jsem se na nabídku zaměstnání. Pokud byste měli zájem je zajímavá hned ta první z 2. 11. :
"Hledáme lektora sš či vš matematiky ...." Není tam poznat kdo hledá, prac. doba 40 hod.týdně, plat 30 tis., vzdělání není předepsáno, požadovaná je znalost sš matematiky a nadšení.

Simona CARCY řekl(a)...
3. listopadu 2016 v 17:29  

Zamer snad lepsi nez realizace: "Přijmeme od 1.1.2017 aprovaného učitele" by snad slo vlozit bez chyby nebo by to mohl opravit korektor...
Myslim, ze by to chtelo trochu trideni - HPP, castecny uvazek, na dobu urcitou.,. No ono se to vyvrbi...,

Simona CARCY řekl(a)...
3. listopadu 2016 v 17:39  

Byla jsem asi nepozorna. Je to odflaknuty mnohem vic. V textu obchodnich podminek chybeji cela slova a obsah rubrik hledam praci a hledam zamestnance je evidentne prohozeny... Od EDUinu, ktery chce kazat, jakou vodu mame pit, to je hodne zoctovatele vino....

tyrjir řekl(a)...
3. listopadu 2016 v 20:46  
Tento komentář byl odstraněn autorem.
Anonymni z 21:30 řekl(a)...
3. listopadu 2016 v 21:25  

"Cena za jednorázové vložení jednoho inzerátu je 1.400 Kč."

No proč ne, na všem se dá vydělávat. A EDUin aspoň nebude v kategorii "neziskovka".

mirek vaněk řekl(a)...
4. listopadu 2016 v 7:34  

Lektor VŠ a SŠ matematiky v Praze a za 30 tisic?
Trochu optimistické.

tyrjir řekl(a)...
4. listopadu 2016 v 11:26  

To, co, myslím, mohlo a mėlo udělat na patřičné úrovni obstarat MŠMT jako bezplatnou službu pro školy a učitele treba i z dotací EU, dělá Eduin a to jako pro školy placenou službu. Nejde tu o zanedbání možností a povinnosti řádné péče o školy ze strany MŠMT, které ve svých důsledcích tahá školám VEŘEJNÉ PENÍZE z kapsy ve prospěch nevládní organizace?

Řekne na to něco Vláda ČR, ministerstva místního rozvoje a financí, NKÚ nebo třeba taky Evropská komise?

Jaká je účelnost a efektivnost využívání EU dotací ve školském resortu České republiky?

J.Týř

Nowak řekl(a)...
4. listopadu 2016 v 11:30  

Pane Vaňku, ten lektor nemá žádné předepsané vzdělání (takže vlastně ani nemusí mít maturitu) a co je to lektor? (A učiteli SŠ nabízejí v Praze víc? Na venkově pod 25 tis.)

Eva Adamová řekl(a)...
4. listopadu 2016 v 17:04  

Pane Týři, nezapomněl jste na to že existuje cosi jako portál mpsv? Ze strany státu rozhodně o žádné zanedbání nejde, jde jen o prachobyčejnou snahu eduinu vydělat na blbosti některých ředitelů a bohužel i učitelů, kteří jsou bez práce.

krtek řekl(a)...
6. listopadu 2016 v 10:41  

Pane Komárku, pomoc učitelům s hledáním práce znamená, že jejich adresy se dají k dispozici EDUinu pro:
"V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále jen „zákon“) souhlasím se zpracováváním osobních údajů provozovatelem portálu EDUjob EDUin o.p.s. se sídlem Veslařský ostrov 62, 147 00 Praha 4 – Podolí, IČ: 24706370F pro:

zasílání informací o pořádaných akcích, službách a jiných vzdělávacích aktivitách, kontaktování za účelem průzkumu ke vzdělávacím tématům, kdy je uživatel kontaktován elektronickou poštou či telefonicky, jakož i zasílání sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb.;
účely analýz osobních údajů zákazníků umožňujících zejména přímé oslovení konkrétních uživatelů a určitých skupin uživatelů (tzv. direct mailing);
účely pořádání, organizování a vyhodnocení různých typů soutěží, anket a jiných akcí, které souvisí se vzděláváním."

Opravdu záslužná činnost!
Děkuji, hezký den.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.