Projekt pro učitele angličtiny – Cambridge English: Let´s Speak!

pondělí 10. října 2016 ·

Cambridge English: Let’s Speak! je vzdělávací projekt určený učitelům angličtiny, kteří mají zájem o moderní a užitečné styly výuky.

Přestože je mluvení základním elementem jazykové výuky a jazykového rozvoje, zůstává v mnoha třídách v pozadí ostatních jazykových dovedností. Cambridge English: Let’s Speak! Chce učitele inspirovat ke zdokonalení jejich vyučovacích metod.

Registrace je otevřena do 20. října 2016. Kurz je poskytován všem vyučujícím zdarma.

Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.