Mezinárodní konference Projektové vyučování v přírodovědných předmětech

pondělí 24. října 2016 ·

Již 14. ročník konference míří na učitele přírodovědných předmětů, ale i na ostatní, které zajímá problematika projektového vyučování, badatelsky orientovaného vyučování, experimentů ve výuce apod. Pořadatelé očekávají 35 aktivních účastníků.


Konference začíná 3. 11. ve 13.00, jednacím jazykem je angličtina. V pátek 4. 11. v 9.00 začínají sekce v češtině.

Účastníci se ještě mohou hlásit na adrese provykon@pedf.cuni.cz.

Sborníky z předchozích konferencí i další informace jsou dostupné na stránkách http://pages.pedf.cuni.cz/pvch/.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.