MŠMT: Doklady o vzdělání, vysvědčení a diplomy

středa 7. ledna 2015 ·

Od ledna 2015 nabývá účinnosti vyhláška č. 3/2015 Sb., o některých dokladech o vzdělání. Přílohy tohoto předpisu obsahují vzory běžných formulářů vysvědčení základních škol, středních škol a konzervatoří i vzory dokladů o dosažení stupně vzdělání včetně maturitních vysvědčení a výučních listů. Ve vyhlášce jsou zahrnuty rovněž vzory vysvědčení o státní jazykové zkoušce a vzory formulářů vysvědčení základních uměleckých škol.

Vyhláška

Vyhláška č. 3/2015 Sb., o některých dokladech o vzdělání redakční text

Informace ke stažení

Vyhláška Příloha 1 Příloha 2 Příloha 3 Příloha 4 Příloha 5 Příloha 6 Příloha 7 Příloha 8 Příloha 9

Vzory tiskopisů

Příloha 1 - Vysvědčení pro základní školu podle § 2 odst. 1 písm. a)
Příloha 2 - Vysvědčení pro střední školy a konzervatoře podle § 2 odst. 1 písm. b)
Příloha 3 - Vysvědčení o ukončení základní školy a kursu pro získání základního vzdělání - § 2 odst. 2 písm. a)
Příloha 4 - Vysvědčení o závěrečné zkoušce a výuční list podle § 2 odst. 2 písm. b)
Příloha 5 - Vysvědčení o maturitní zkoušce podle § 2 odst. 2 písm. c)
Příloha 6 - Vysvědčení o absolutoriu a diplom o absolutoriu v konzervatoři podle § 2 odst. 2 písm. d)
Příloha 7 - Vysvědčení o absolutoriu a diplom o absolutoriu ve vyšší odborné škole podle § 2 odst. 2 písm. e)
Příloha 8 - Vysvědčení o státní jazykové zkoušce podle § 2 odst. 3 písm. a)
Příloha 9 - Vysvědčení pro základní umělecké školy podle § 2 odst. 3 písm. b)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.