V jakém světě bych chtěl/a žít za 10 let? Začíná další ročník školní komiksové soutěže

pondělí 26. září 2016 ·

„Přemýšlej o místě, kde žiješ a uvažuj, jak se změní a proč. Bude se v něm lidem i tobě žít lépe? Jak bude fungovat společenství lidí v místě, kde žiješ? Budou řešit naše současné problémy? Jaké problémy, které tě v současné době trápí, už budou vyřešené? A jak? Ztvárni svou představu o „světě, ve kterém bych chtěl žít“ i ty. Jaký by měl svět být, aby se v něm dobře žilo i ostatním – lidem, které znáš a potkáváš, a lidem, kteří žijí daleko od tebe?,“ uvádějí organizátoři téma soutěže.

Soutěžit mohou jednotlivci i týmy ve třech věkových kategoriích – 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ a střední školy. O nejlepších komiksech rozhoduje nejen odborná porota, ale i diváci, kteří budou mít možnost elektronicky hlasovat pro své favority.

Uzávěrka přihlášek je 24. října 2016.


Podrobnosti naleznete zde

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.