Vláda se dnes vrátí ke zvýšení učitelských platů

středa 24. srpna 2016 ·

Na dnešním zasedání bude vláda znovu jednat o zvýšení učitelských platů – aby totiž mohli učitelé od září dostat skutečně přidáno, musí dnes ministři schválit změnu tarifních tabulek.

Jde konkrétně o „Návrh nařízení vlády, kterým se mění nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů“, jehož součástí je i zvýšení platových tarifů nepedagogických pracovníků v regionálním školství o 4 % a pedagogických pracovníků v průměru o 6 % s účinností od 1. září 2016.

6 komentářů:

Jana Karvaiová řekl(a)...
24. srpna 2016 v 7:34  

10-8-6
Tak kde skončíme,soudruzi?

Datel řekl(a)...
24. srpna 2016 v 9:23  

Myslíte, že přímo tam?

Jana Karvaiová řekl(a)...
24. srpna 2016 v 10:11  

Na 100%

tyrjir řekl(a)...
24. srpna 2016 v 10:52  

Tam, kde MŠMT z prdu kuličku dělá? :)))

tyrjir řekl(a)...
24. srpna 2016 v 10:56  

Ve vládě? :)))

tyrjir řekl(a)...
24. srpna 2016 v 11:30  

Z prdu kuličku MŠMT tvoří?

Viz
http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/ministryne-se-sesla-se-zastupci-asociaci-a-odboru

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.