Školní.TV: Tisková konference Ministryně školství Valachová rok ve funkci

úterý 21. června 2016 ·

Přinášíme kompletní záznam tiskové konference ministryně školství Kateřiny Valachové na téma "Ministryně školství Valachová rok ve funkci" v pátek 17. června 2016. Zeptali jsme se na aktuální problémy v cause VÚ Chrastava a na další roli bývalého ředitele Foista v expertním týmu ministryně pro inkluzi.
7 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
21. června 2016 1:20  

Školní TV není k dámám právě přívětivá.
A dámy prominou, ale pytlici tam vidí Zemana s Ovčáčkem v obráceném gardu.

laimes28 řekl(a)...
21. června 2016 4:22  

pyttlíku, mám vážnou starost o tvé duševní zdraví,sice ses dokázal odpoutat od čulíka a spol. , jakož i od inkluze a okluze,ale ty vidiny ?! teda mně taky hrabe, ale vidím tam ornellu mutinku a deneuveovic kačenku

Fanda Moudry řekl(a)...
21. června 2016 8:39  

21. června 2016 1:20 + 21. června 2016 4:22

Vy tu Kateřinu nemáte rádi? Už jen za "inkluzi" zasluhuje pochvalu. A soucit s mladými delikventy v Chrastavě taky nemáte. Máte rádi aspoň někoho na MŠMT?

CatCatherine25 řekl(a)...
21. června 2016 9:01  

Býval tam takový docela příjemný vrátný.

tyrjir řekl(a)...
21. června 2016 11:23  

Za poslech, myslím, stojí i nedělní vystoupení paní ministryně v pořadu Týden v politice: 3.49 min. a 6.02 min.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11030667317-tyden-v-politice/216411058160024

Jirka řekl(a)...
21. června 2016 14:57  

Mně se tam líbily bezpečnostní opatření na vrátnici. Připadal jsem si jak stračena, když ji ženou do kruhové dojírny. Ve škole to nemáme, ale ten podtlak cítím téměř neustále. Také už chodím dobrovolně, ale ona přetlak uvolní, já se napumpuju.
Pro Laimese: Pytlíka nechte být, záleží přece na úhlu pohledu. Vy koukáte z podhledu a on s nadhledem.

Nicka Pytlik řekl(a)...
23. června 2016 10:14  

pytlici tam vidí Zemana s Ovčáčkem v obráceném gardu

Cha! Posunuli vídeo. Vážnost úřadu je spasena.
Ponaučení, příště si sejmu obrazovku. Patlalové, kteří se ani nepodívají, co vyvěšují...Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.