Interview ČT24: Kateřina Valachová

čtvrtek 21. dubna 2016 ·

Senát schválil novelu školského zákona, co to bude znamenat pro české školství a jak se to projeví v předškolním vzdělávání? Výhrady zaznívají ohledně tématu inkluze, jak to bude podle novely? Co si myslí o případu teplické studentky, která je pod tlakem, aby opustila gymnázium kvůli náboženskému vyznání. Na to se ministryně školství Kateřiny Valachové ptala Zuzana Tvarůžková.


Video s textovým přepisem na webu České televize

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.