Český rozhlas: Studenti Gymnázia v Teplicích spouštějí kampaň na podporu muslimské spolužačky

čtvrtek 21. dubna 2016 ·

Studenti Gymnázia v Teplicích dnes spouštějí kampaň na podporu spolužačky Eman Ghalebové. Ředitel školy ji odmítl vyloučit kvůli nošení šátku a údajné propagaci islámu, jak v mailech žádaly zhruba tři desítky pisatelů. Sedmnáctiletá Eman tak gymnazistkou zůstane.
Doprovodný článek na webu Českého rozhlasu

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.