Český rozhlas: Chtěli mě dvakrát dostat do zvláštní školy, říká zástupce náměstkyně Sekce pro lidská práva

čtvrtek 14. dubna 2016 ·

Dnes je David Beňák zástupcem náměstkyně pro řízení Sekce pro lidská práva na Úřadu vlády a člen ČSSD. Na 8. dubna také připadá Mezinárodní den Romů. Proč problémy Romů stále přetrvávají? Daří se zmírnit diskriminaci české společnosti vůči Romům?
Doprovodný článek na webu Českého rozhlasu

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.