Vzdělávací centrum EDULAB nabízí další termíny bezplatných seminářů pro učitele zaměřených na využití digitálního vzdělávacího obsahu

středa 2. března 2016 ·

Akreditované semináře pod názvem Škola dotykem AKADEMIE realizujeme i ve druhém pololetí školního roku ve spolupráci se školami zapojenými do projektu Škola dotykem v digitálních učebnách na dvanácti školách v různých krajích České republiky.

Jejich cílem je seznámit účastníky se smysluplným využitím dotykových technologií a digitálního vzdělávacího obsahu portálu eKabinet.cz ve výuce. Semináře jsou akreditovány MŠMT v systému DVPP a vedou je učitelé, kteří moderní technologie a digitální obsah ve svých hodinách pravidelně využívají.

„V prvním pololetí školního roku 2015/2016 absolvovalo semináře na 700 učitelů a 92 procent z nich je hodnotí jako přínosné pro svou pedagogickou praxi,“ uvedl Michal Orság, ředitel neziskové organizace EDUkační LABoratoř.

Vyberte si termín semináře ve svém regionu a přihlaste se na www.akademie.edulabcr.cz. Účastníci školení získají bezplatný testovací přístup ke vzdělávacímu portálu eKabinet.cz.

Těšíme se na setkání s vámi.
Tým EDULAB

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.