Karel Klatovský: Windows aplikace (nejen) pro školství - 24. díl

čtvrtek 3. března 2016 ·

Další pokračování úspěšného a nejspíše nekonečného seriálu přináší čtveřici zajímavých vzdělávacích aplikací pro MS Windows 10.

333 tipů a triků pro Windows 10

Cena: Zdarma
Odkaz

Windows 10 nabízí řadu pokrokových funkcí. Umíte využívat jeho nové vlastnosti a možnosti? Tato aplikace přináší 333 tipů a triků, jak systém Windows 10 dobře nastavit a vyladit a jak využít jeho funkce naplno.Number Mix

Cena 60 Kč
Odkaz

Graficky povedená aplikace na výuku matematiky na základní škole. Aplikace je řešena formou hry, kdy na základě správných výpočtů je možné vybarvit obrázek, spojovat body a vytvořit obrázek nebo učit se sčítat a odečítat nejen na základě čísel, ale právě i díky již zmiňovaným obrázkům.Reading World 2

Cena: 80 Kč
Odkaz

Zábavná aplikace na procvičování anglických slovíček a slovosledu. Uvnitř aplikace se skrývají 4 procvičovací moduly, ve kterých skládáte slova do správného slovosledu, doplňujete správné slovo do věty, odpovídáte na otázku co se děje na obrázku nebo se můžete podívat na jednu z mnoha hádanek.BubbleSheet

Cena: Zdarma
Odkaz

Při vytváření testových otázek, při procvičování úkolů s dětmi nebo při školních aktivitách je občas zapotřebí mít papír s možností záznamu správných odpovědí. A abyste jej nemuseli dělat ručně, je tu právě tato aplikace, která Vám umožňuje si nastavit počet otázek, možných odpovědí, sloupců nebo orientaci papíru a během chvilky tak máte vše potřebné vytvořeno a vytištěno.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.